جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. بیمارستان ها
  3. ام آر آی ولیعصر زنجان
ام آر آی ولیعصر زنجان ام آر آی ولیعصر زنجان

ام آر آی ولیعصر زنجان

  • ام ار ای ولیعصر زنجان

دکتر های متخصص

بدون دکتر متخصص.

درباره ی ما “ام آر آی ولیعصر زنجان”

مرکز ام آر آی (MRI) ولیعصر زنجان

مرکز ام آر آی زنجان یکی از مراکز معتبر تصویربرداری می باشد که با امکانات تصویربرداری در خدمت بیماران می باشد. ام آر آی کمر ، زانو ، گردن ، مچ پا و … از خدمات مرکز ام ار ای ولیعصر زنجان میباشد.

ام آر آی بیمارستان ولیعصر زنجان

مرکز ام ار ای زنجان ، از لحاظ موقعیت جنب بیمارستان ولیعصر زنجان قرار گرفته است و بسیاری این مرکز را به نام ام ار ای ولیعصر زنجان میشناسند.

شماره تلفن

شماره تلفن ام آر آی بیمارستان ولیعصر زنجان: 02433783725

ام آر آی ولیعصر زنجان

نوبت دهی مرکز ام آر آی

برای نوبت دهی ام آر آی بیمارستان ولیعصر زنجان با شماره تماس مرکز ام ار زنجان تماس بگیرید ، با کارشناسان صحبت کنید کد رهگیری نسخه خود را بدهید و نوبت بگیرید. برای گرفتن نوبت متخصصان زنجان به سایت زنجان دکتر مراجعه کنبد.

آدرس مرکز ام آر آی 

زنجان ، جنب بیمارستان ولیعصر ، مرکز ام ار ای زنجان

هزینه ام آر آی زنجان

هزینه ام ار ای زنجان هزینه ثابت نیست و براساس تعرفه وزارت بهداشت تغییر میکند. برای اطلاع از هزینه فیزیوتراپی در زنجان کلیک کنید.

ام آر آی چگونه انجام میشود؟

اسکنر ام آر ای لوله‌ای است که توسط یک آهنربای دایره‌ای شکل بزرگ احاطه شده است. بیمار روی یک تخت متحرک دراز می‌کشد و سپس به داخل آهنربا می‌رود. آهنربا یک میدان مغناطیسی خیلی قوی ایجاد می‌کند که پروتون‌های اتم هیدروژن را هم راستا می‌کند و سپس این پروتون‌ها در معرض پرتویی از امواج رادیویی قرار می‌گیرند.

برای انجام ام آر آی زنجان باید به چه نکاتی توجه کرد؟

ام آر آی یا تصویر برداری رزونانس مغناطیسی (Magnetic Resonance Imaging) یک نوع تکنیک پزشکی تصویربرداری است که از یک میدان مغناطیسی و امواج رادیویی تولید شده توسط رایانه برای تهیه تصاویر دقیق از اندام ها و بافت ها در بدن استفاده می کند. بیشتر دستگاه‌های ام‌آر‌آی آهنرباهای بزرگ و لوله ای شکل دارند و هنگامی که بیمار در داخل دستگاه قرار می‌گیرد، میدان مغناطیسی به طور موقت مولکول های آب را در بدن بیمار ترسیم می کنند، سپس امواج رادیویی باعث می شوند این اتم های تراز شده سیگنال های ضعیفی تولید کند که برای ایجاد تصاویر مقطعی استفاده می شود.