جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. دکتر ها
  3. دکتر فرزانه نژادیان

“دکتر فرزانه نژادیان” موقعیت ها

درباره ی ما “دکتر فرزانه نژادیان”

دکتر گوش حلق بینیدکتر فرزانه نژادیان متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن به شماره نظام پزشکی: 95888.

مطب ایشان واقع در زنجان، خیابان بعثت، کوچه قلعه ساختمان پزشکان البرز زنجان طبقه 1 واحد 2 میباشد.

دکتر فرزانه نژادیان متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن (معمولاً با عنوان انگلیسی ENT یا Otolaryngologist) خدمات متنوعی در زمینه تشخیص، درمان و مدیریت مشکلات گوش، گلو، بینی، سینوس‌ها، حنجره، و مناطق مرتبط دیگر ارائه می‌دهند. این خدمات شامل موارد زیر می‌شوند:

تشخیص و درمان بیماری‌های گوش: عفونت‌های گوشی مانند التهاب گوش، عفونت میان گوشی، و سایر عفونت‌های مرتبط. مشکلات شنوایی از جمله ناتوانی شنوایی و اختلالات تعادل. اختلالات اجزای خارجی گوش مانند کشیدگی پین‌در، ترشحات، و آسیب‌های جلدی.

تشخیص و درمان بیماری‌های گلو و حنجره: التهاب‌های حلق و آنژینا. سوزش، خارش، یا درد حلق. آسیب‌ها و تومورهای حنجره. نوازشهای صدایی و اختلالات در گفتار.

تشخیص و درمان بیماری‌های بینی و سینوس‌ها:

عفونت‌های بینی و سینوس. آلرژی‌های ناشی از مواد مختلف. پلیپ‌های بینی و آلترناتیو ها بینی. بیماری‌های مرتبط با اختلالات بینی مانند سرفه، آبریزش بینی و اختلال در بوشناسی.

جراحی سر و گردن: عمل برای بیماری‌های مختلف گلو، بینی، و حنجره. جراحی برای برداشتن تومورهای خوب و خبیث. عمل برای اصلاح شکل بینی یا گوش‌ها (رینوپلاستی و اپراسیون زیبایی بینی).

این فهرست تنها یک راهنمای کلی است و خدماتی که یک متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن ارائه می‌دهد، ممکن است بسته به تخصص و تجربه شخصی او متفاوت باشد. همچنین، اهمیت تشخیص صحیح و درمان سریع ترکیبی از دانش، مهارت، و تجربه در این زمینه بسیار مهم است.

خدمات ارائه شده

متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن

اعضاء

  • شماره نظام پزشکی: 95888

گالری

“دکتر فرزانه نژادیان” پاسخ ها

بدون مشاوره آنلاین.

مقالات

هنوز هیچ مقاله ای ارسال نشده است.
  • اشتراک گذاری پروفایل: