جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. دکتر ها
  3. دکتر پدرام قهرمانی

“دکتر پدرام قهرمانی” موقعیت ها

درباره ی ما “دکتر پدرام قهرمانی”

دکتر پدرام قهرمانیدکتر پدرام قهرمانی فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد به شماره نظام پزشکی: 95256.

مطب ایشان واقع در زنجان، خیابان بعثت، کوچه قلعه ساختمان پزشکان البرز زنجان طبقه 5 واحد 25 میباشد.

دکتر پدرام قهرمانی فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد شامل ارائه خدمات تخصصی و مراقبت‌های پزشکی متناسب با نیازهای نوزادان و کودکان است. در بازه زمانی قبل و بعد از تولد نوزاد فعالیت می کند.

برخی از خدماتی که یک فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد ممکن است ارائه دهد، عبارتند از:

مراقبت‌های پزشکی نوزادان: این شامل بررسی و مراقبت‌های پزشکی روزانه مانند اندازه‌گیری وزن، اندازه‌گیری فشار خون، بررسی وضعیت تنفسی و قلبی می شود. همچنین ارزیابی وضعیت تغذیه، و مانیتورینگ علائم حیاتی است.

تشخیص و درمان بیماری‌های نوزادان: شامل تشخیص و درمان بیماری‌های مختلف مانند عفونت‌های نوزادی، مشکلات تنفسی، مشکلات گوارشی، و دیگر بیماری‌های مرتبط با نوزادان.

مراقبت‌های ویژه برای نوزادان نارس یا نوزادان با مشکلات صحی: شامل مراقبت‌های خاصی برای نوزادانی که به دنیا آمده‌اند. اما نیاز به مراقبت‌های ویژه برای رشد و توسعه دارند. از جمله مراقبت‌های خاص برای نوزادان پیش از موعد تولد (پرماتور) می‌شود.

مشاوره و راهنمایی به والدین: اطلاعات و راهنمایی در مورد تغذیه، مراقبت، رشد و توسعه، و سایر مسائل مرتبط با بهداشت و پرورش نوزادان به والدین ارائه می‌شود.

مراقبت‌های پس از تولد: این شامل مراقبت‌های پس از تولد نوزاد، ارزیابی توسعه و رشد، انجام واکسیناسیون، و مشاوره در مورد بهداشت کودک و جلوگیری از بیماری‌ها می‌شود.

در مجموع، فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد با هدف حفظ و ارتقاء سلامت نوزادان و کودکان در ابتدای زندگی، خدمات پزشکی و مراقبتی حیاتی را فراهم می‌کند.

خدمات ارائه شده

فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
متخصص کودکان(اطفال)

اعضاء

  • شماره نظام پزشکی: 95256

گالری

“دکتر پدرام قهرمانی” پاسخ ها

بدون مشاوره آنلاین.

مقالات

هنوز هیچ مقاله ای ارسال نشده است.
  • اشتراک گذاری پروفایل: