جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. دکتر ها
  3. شهلا ابراهیمی

“شهلا ابراهیمی” موقعیت ها

درباره ی ما “شهلا ابراهیمی”

شهلا ابراهیمیخانم شهلا ابراهیمی کارشناسی مامایی در استان زنجان به شماره نظام پزشکی: م-41302.
مطب ایشان واقع در زنجان میدان انقلاب، خیابان سعدی وسط، روبروی مخابرات به سمت سعدی شمالی ساختمان پزشکان پاستور زنجان می باشد.

خانم شهلا ابراهیمی کارشناس مامایی (ماما) یک حرفه‌ای در زمینه مراقبت‌های زنانه و مادرانه است و خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد.

در زیر، خدماتی که ماماها ممکن است ارائه دهند آمده است:

مراقبت در دوره بارداری: ارائه مشاوره‌های بهداشتی و تغذیه‌ای برای باردارها. انجام آزمون‌ها و تست‌های مرتبط با بارداری. نظارت بر سلامت مادر و جنین. مشاوره در مورد تغییرات فیزیکی و روانی در دوران بارداری.

آموزش‌های قبل از زایمان: ارائه آموزش‌های مرتبط با زایمان، مراقبت نوزاد و شیردهی. آموزش تنفس و تمرینات زایمان. تدوین برنامه‌های تغذیه برای زنان باردار.

حضور در زمان زایمان: حضور در زمان زایمان به عنوان حمایت‌کننده و کمک به زن در مدیریت درد و تسهیل زایمان. ارائه پشتیبانی روحی و روانی به زن در طول زایمان.

مراقبت پس از زایمان: ارائه مشاوره‌های مربوط به مراقبت پس از زایمان، بهداشتی و تغذیه‌ای. نظارت بر بهبود فیزیکی و روانی مادر بعد از زایمان. کمک به مادر در مراقبت و تغذیه نوزاد.

آموزش شیردهی: ارائه آموزش‌های شیردهی، تکنیک‌های دوشنبه‌گری و مشکلات مربوط به شیردهی. حل مشکلات مرتبط با شیردهی و ارائه پشتیبانی به مادر.

برنامه‌های پیشگیری از بیماری‌ها: اطلاع‌رسانی در مورد برنامه‌های پیشگیری از بیماری‌های جدی مرتبط با بارداری و زایمان.

مشاوره در زمینه آموزش‌های پیش از ازدواج: ارائه مشاوره‌های آموزشی به زنان و خانواده‌ها پیش از برنامه‌ریزی بارداری.

ماماها نقش مهمی در حمایت از زنان در طول دوران بارداری، زایمان و پس از زایمان ایفا می‌کنند و از تجربیات و تخصص‌های خود برای ارتقاء سلامت مادران و نوزادان استفاده می‌کنند.

خدمات ارائه شده

کارشناس مامایی

اعضاء

  • شماره نظام پزشکی: م-41302

گالری

“شهلا ابراهیمی” پاسخ ها

بدون مشاوره آنلاین.

مقالات

هنوز هیچ مقاله ای ارسال نشده است.
  • اشتراک گذاری پروفایل: