جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. دکتر ها
  3. مهناز منصوری زاده

“مهناز منصوری زاده” موقعیت ها

درباره ی ما “مهناز منصوری زاده”

خانم مهناز منصوری زاده کارشناس مامایی در استان زنجان به شماره نظام پزشکی: م-33210شهلا ابراهیمی

مطب ایشان واقع در زنجان, میدان انقلاب، خیابان سعدی وسط، روبروی مخابرات به سمت سعدی شمالی ساختمان پزشکان پاستور زنجان طبقه 5 می باشد.

خانم مهناز منصوری زاده کارشناس مامایی (ماما) یک حرفه‌ای در زمینه مراقبت‌های زنانه و مادرانه است و خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد.

در زیر، خدماتی که ماماها ممکن است ارائه دهند آمده است:

مراقبت در دوره بارداری: ارائه مشاوره‌های بهداشتی و تغذیه‌ای برای باردارها. انجام آزمون‌ها و تست‌های مرتبط با بارداری. نظارت بر سلامت مادر و جنین. مشاوره در مورد تغییرات فیزیکی و روانی در دوران بارداری.

آموزش‌های قبل از زایمان: ارائه آموزش‌های مرتبط با زایمان، مراقبت نوزاد و شیردهی. آموزش تنفس و تمرینات زایمان. تدوین برنامه‌های تغذیه برای زنان باردار.

حضور در زمان زایمان: حضور در زمان زایمان به عنوان حمایت‌کننده و کمک به زن در مدیریت درد و تسهیل زایمان. ارائه پشتیبانی روحی و روانی به زن در طول زایمان.

مراقبت پس از زایمان: ارائه مشاوره‌های مربوط به مراقبت پس از زایمان، بهداشتی و تغذیه‌ای. نظارت بر بهبود فیزیکی و روانی مادر بعد از زایمان. کمک به مادر در مراقبت و تغذیه نوزاد.

آموزش شیردهی: ارائه آموزش‌های شیردهی، تکنیک‌های دوشنبه‌گری و مشکلات مربوط به شیردهی. حل مشکلات مرتبط با شیردهی و ارائه پشتیبانی به مادر.

برنامه‌های پیشگیری از بیماری‌ها: اطلاع‌رسانی در مورد برنامه‌های پیشگیری از بیماری‌های جدی مرتبط با بارداری و زایمان.

مشاوره در زمینه آموزش‌های پیش از ازدواج: ارائه مشاوره‌های آموزشی به زنان و خانواده‌ها پیش از برنامه‌ریزی بارداری.

ماماها نقش مهمی در حمایت از زنان در طول دوران بارداری، زایمان و پس از زایمان ایفا می‌کنند و از تجربیات و تخصص‌های خود برای ارتقاء سلامت مادران و نوزادان استفاده می‌کنند.

خدمات ارائه شده

کارشناس مامایی

اعضاء

  • شماره نظام پزشکی: م-33210

گالری

“مهناز منصوری زاده” پاسخ ها

بدون مشاوره آنلاین.

مقالات

هنوز هیچ مقاله ای ارسال نشده است.
  • اشتراک گذاری پروفایل: