جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. دکتر ها
  3. گفتار درمان سولماز بهنیان

“گفتار درمان سولماز بهنیان” موقعیت ها

درباره ی ما “گفتار درمان سولماز بهنیان”

سولماز بهنیانسولماز بهنیان کارشناس گفتار درمانی در استان زنجان به شماره نظام پزشکی: گ-652

مطب ایشان واقع در زنجان، زینبیه شرقی، خیابان دلجویی، ساختمان پزشکان نسیم زنجان، طبقه 3 واحد 13 می باشد.

سولماز بهنیان گفتار درمانگر یا توانمندسازی گفتاری (Speech-Language Therapist) متخصص در تشخیص و درمان مشکلات گفتار، زبان، صدا، خوراکی، و انجام فعالیت‌های زبانی است. 

خدماتی که سولماز بهنیان ارائه می دهد:

تشخیص اختلالات گفتار و زبان: انجام ارزیابی‌های گفتار و زبان برای تشخیص مشکلات- انجام مصاحبه با بیماران و خانواده‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات تاریخچه.

توانمندسازی گفتار و زبان: ارائه تمرینات و فعالیت‌های گفتاری و زبانی به منظور بهبود مهارت‌های زبانی و گفتاری. توسعه و تقویت دانش زبانی و مهارت‌های ارتباطی.

درمان اختلالات گفتار در کودکان و خوراکی و قدرت بلع: مدیریت اختلالات گفتار و زبان در کودکان، از جمله تاخیر در گفتار، تاخیر در زبان، و اختلالات اتیسم– تشخیص و درمان مشکلات خوراکی مرتبط با گفتار و زبان- ارائه تمرینات بلعایی جهت بهبود قدرت بلع.

توانمندسازی برای ارتباط اجتماعی: ارائه تمرینات جهت تقویت مهارت‌های ارتباط اجتماعی و تعامل اجتماعی- مشاوره به منظور بهبود توانایی ارتباط و اجتماعی.

تحقیق و ارتقاء دانش: بروزرسانی دانش حرفه‌ای به منظور ارائه بهترین خدمات- اجرای تحقیقات و آزمایش‌های جدید در زمینه گفتار و زبان.

ارائه خدمات به افراد با ناتوانی: ارائه خدمات به افرادی که به دلیل ناتوانی جسمی یا عقلی به نیازهای خاص در زمینه گفتار و زبان دارند. ارائه راهنمایی‌ها به خانواده‌های کودکان یا بزرگ‌ترها با ناتوانی. ادامه مطالب درباره سولماز بهنیان در زنجان دکتر

خدمات ارائه شده

کارشناس گفتار درمانی

اعضاء

  • شماره نظام پزشکی: گ-652

گالری

“گفتار درمان سولماز بهنیان” پاسخ ها

بدون مشاوره آنلاین.

مقالات

هنوز هیچ مقاله ای ارسال نشده است.
  • اشتراک گذاری پروفایل: