جستجوی
پیشرفته
بهترین فیزیوتراپی زنجان

بهترین فیزیوتراپی زنجان

در اولین ملاقات، فیزیوتراپیست بیمار را ارزیابی خواهد کرد. این ارزیابی شامل بررسی سوابق پزشکی و معاینه فیزیکی خواهد بود. پس از اینکه فیزیوتراپیست درک کاملی از مشکل بیمار پیدا کرد یک پلن درمانی در نظر می‌گیرد و در همان جلسه اول کار درمان شروع می شود. بازه زمانی جلسه اول فیزیوتراپی یک ساعت خواهد بود. در جلسه اول بهتر است یک یا دو نفر از اعضای خانواده در کنار بیمار باشد تا برنامه تمرینی و نکاتی گفته شده فیزیوتراپیست را یادداشت کنند و با بیمار تمرینات را انجام دهند.

با ادامه این مقاله از زنجان دکتر همراه باشید تا بهترین فیزیوتراپی زنجان را معرفی کنیم.

چطور بفهمیم بهترین فیزیوتراپی زنجان کجاست؟

برای پیدا کردن بهترین فیزیوتراپی زنجان ، پرسیدن نظر مراجعین و بیمارانی است که به آن کلینیک مراجعه کرده اند. طبق بررسی نظر سنجی های به عمل آمده 90 درصد مراجعینی که به فیزیوتراپی فانتوم مراجعه کرده اند از نتیجه درمان و بهبودی کاملا راضی بوده اند.

فیزیوتراپیست‌ها از طریق حرکات ورزشی، منوآل‌تراپی یا درمان‌های دستی و آموزش و مشاوره، به افرادی که بر اثر آسیب‌دیدگی یا بیماری دچار مشکلات حرکتی یا ناتوانی شده‌اند کمک می‌کنند. این پزشکان به بیماران آموزش می‌دهند که چطور درد خود را کنترل کرده و از ایجاد مجدد بیماری پیشگیری کنند. ما در کلینیک فوق تخصصی فیزیوتراپی نیاوران با در اختیار داشتن بهترین متخصص طب فیزیکی به بیماران خود این را امکان می‌دهیم که بدون درد و ناتوانی به زندگی خود ادامه دهند.
تمام افرادی که به دردهای مختلف عضلانی، مفصلی و اسکلتی مبتلا هستند و یا بر اثر آسیب‌دیدگی یا بیماری‌هایی مانند سکته مغزی دچار اختلالات جسمی و حرکتی شده‌اند؛ می توانند با مراجعه به فیزیوتراپی فانتوم به درمان خود بپردازند.

چه خدماتی در بهترین فیزیوتراپی زنجان ارائه می‌شود؟

متخصصان فیزیوتراپیست این مرکز می‌توانند تمام مشکلات اسکلتی عضلانی مانند دیسک کمر و گردن، مشکلات شانه، دردهای لگنی، دردهای مفصلی زانو و اختلالات حرکتی که در دست‌ها ایجاد می‌شوند را با روش‌های جدیدی مانند مگنت تراپی، لیزر درمانی، ماساژ درمانی، آب درمانی و شاک ویو تراپی درمان کنند. بنابراین اگر کمر درد دارید یا درد مزمن گردن و مچ دست نمی‌گذارد به درستی کار کنید؛ حتما با کلینیک فیزیوتراپی فانتوم تماس گرفته تا بتوانید از مشاوره بهترین متخصص طب فیزیکی در زنجان بهره‌مند شوید.

کدام بیماری ها توسط بهترین فیزیوتراپی زنجان قابل درمان می باشند؟

  • بیماری ها و اختلالات اسکلتی عضلانی
  • بیماری هایی که در ارتباط با سیستم قلبی عروقی و تنفسی می باشند
  • بیماری های مرتبط با کار و شغل
  • بیماری هایی که در ارتباط با درگیری های اعصاب محیطی و مرکزی می باشند
  • آسیب های ورزشی
  • بیماری های پوستی و سوختگی ها
  • کنترل درد

انجام فیزیوتراپی به بهبود چه چیزی کمک می‌کند؟

بهترین فیزیوتراپی زنجان  در واقع نوعی درمان خارجی است که با انجام تمرین‌هایی خاص به فرد بیمار کمک می‌کند که عملکرد طبیعی خود را بازیابی کند. فیزیوتراپی بسیاری از مشکلات هماهنگی را رفع می‌کند و نتیجه برجسته‌ای در افزایش قدرت و استقامت بدن دارد.

درمانگر به فرد بیمار کمک می‌کند تا به یک سری اهداف کوتاه‌مدت و بلند‌مدت دست یابد و به تدریج بهبود پیدا کند. توجه داشته باشید که فیزیوتراپی نوعی درمان است که نیاز به مشارکت و همکاری فعال بیمار دارد. اگر این همکاری به خوبی صورت بگیرد، بیمار نهایتا به بهبود حرکتی خواهد رسید و مشکلات او برطرف خواهند شد.

 

  • اشتراک گذاری:

1 دیدگاه

دیدگاه خود را درج کنید